Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Toshiba Dynabook 19V 6.3A 120W GeniŠUç Notebook Adaptör RPA-AC071
Stok Kodu : RPA-AC071
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,014.74
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 6.3A (5.64A ve 6.15A uyumlu) |
| Güç | 120W (110W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.3 x 3.0 mm |
| Model | RPA-AC071 |
| EAN13 | 8697785550787 |
| Parça Kodları | PA3290E-1ACA PA3290U-1ACA |
| Uyumlu Modeller | Toshiba Satellite A30, A35 Toshiba Satellite A60, A65 Toshiba Satellite A70, A5 Toshiba Satellite P10, P15 Toshiba Satellite P20, P25 Toshiba Satellite P30, P35 |
| Notlar | Belirtilen modellerin bazı serileri 5.5 x 2.5 mm ince uç kullanabilir. 5.5 x 2.5 mm ince uçlu Retro adaptör modeli : RNA-DT03 |
Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
★★★★★

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


